قوانین و مقررات

تمامی مشتریان و کاربران موظف به رعایت و اجرای قوانین و مقررات وضع شده توسط کینگ دیزاین می باشند.

این قوانین ممکن است در هر لحظه تغییر کند و کاربر موظف است پایبند به قوانین به روز شده باشد.

تمامی مشتریان میبایست قبل از ثبت سفارش خود ، این صفحه را مطالعه کنند. ثبت سفارش مشتری به منزله مطالعه قوانین و مقررات و تایید آنها می باشد.


قوانین عمومی

1.1_ مشتری میبایست برای استعلام تعرفه از طریق صفحه ارسال تیکت و دپارتمان "استعلام تعرفه خدمات" اقدام نماید.

1.2_ تماس تلفنی فقط برای مشاوره قبل از سفارش و هماهنگی ها جهت تکمیل کردن پروژه می باشد و به دلیل بالا بودن تعداد درخواست های پشتیبانی به هیچ وجه نباید مسائل مربوط به پشتیبانی در تماس تلفنی مطرح شود.

1.3_ تمامی خدمات طراحی سایت کینگ دیزاین دارای پشتیبانی فنی به مدت 1 ماه می باشند.

1.4_ تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی فقط و فقط باید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی پیگیری و رفع شود.

1.5_ کینگ دیزاین نیز موظف است به تیکت های پشتیبانی ظرف 5 دقیقه الی 24 ساعت پاسخ دهد.

1.6_ مشتری میبایست قبل از ارسال سفارش درباره سیستم مدیریت محتوای سایت خود اطلاعات کافی کسب کرده و کار با آن را آشنا باشد. ( کینگ دیزاین هیچ تعهدی پیرامون ارسال مطلب در سایت مشتری ، آموزش کار با سیستم مدیریت محتوا سایت و یا دیگر موارد مشابه را ندارد و آن را به هیچ وجه وظیفه خود نمی داند. )

1.7_ طبق ماده 12 از فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کوچک ترین ریپ و ایده برداری از طرح های زده شده توسط کینگ دیزاین پیگرد قانونی دارد.

قوانین مربوط به پرداخت ها

2.1_ واریز 50 درصد هزینه کل سفارش برای شروع پروسه طراحی ضروری است. ( در سفارشات گرافیکی و رفع ایرادات سایت واریز تمام مبلغ جهت شروع کار الزامی است )

2.2_ مشتری می بایست هزینه سفارشات را در 3 مرحله برای کینگ دیزاین واریز کند. ( واریز 50 درصد جهت شروع کار ، واریز 25 درصد پس از مشاهده psd و در نهایت واریز 25 درصد هنگام اتمام کار و نصب قالب )

2.3_ در صورتی که مشتری بعد 24 ساعت از تاریخ واریز وجه به حساب کینگ دیزاین اقدام به کنسل سفارش نماید 30 درصد هزینه کل پروژه کسر و مابقی مبلغ به شماره کارت ارسالی توسط مشتری واریز خواهد شد .

ماده 1 : در صورت کنسلی پروژه حداکثر تا 24 ساعت از تاریخ واریز ، تمام وجه عودت شده و شامل بند فوق نخواهد شد .

ماده 2 : در کار های گرافیکی و رفع ایرادات امکان لغو پروژه میسر نمی باشد .

2.4_ در صورتی که مشتری ، بعد از مشاهده طرح اولیه psd و تایید کار ، اقدام به لغو پروژه نماید ، به دلیل شروع کار کد نویسی و برنامه نویسی پروژه ، مبلغی استرداد نخواهد شد و مشتری موظب به جبران خسارت کینگ دیزاین می باشد.

2.5_ سفارشات طراحی گرافیکی و psd شامل واریز به صورت سه مرحله ای نخواهد شد و مشتری موظف است کل هزینه را در مرحله اول پرداخت نماید.

2.6_ سفارشاتی که با تخفیف و یا به صورت همکاری پذیرفته می شود هزینه سفارشات قبل از شروع کار و به صورت کامل دریافت خواهد شد.

2.7_ در صورتی که پس از اعلام رسمی کینگ دیزاین مبنی بر اتمام پروژه به هر نحو ( پیامک ، ایمیل ، تیکت ، تماس تلفنی ) ، مشتری موظف است ظرف حداکثر 7 روز مبلغ نهایی خود را با کینگ دیزاین جهت تحویل و راه اندازی پروژه تسویه نماید .

ماده 1 : در صورتی که مشتری به هر نحو ، عمدا و یا سهوا در مدت زمان ذکر شده ، مبلغ مانده پروژه خود را تسویه ننماید ، کینگ دیزاین مختار است پروژه را لغو و جهت جبران خسارت ، پروژه را جهت فروش به صورت عمومی منتشر کند .

ماده 2 : پس از گذشت مدت زمان 7 روزه پس از اطلاع رسانی ، مشتری حق هیچ گونه اعتراض مبنی بر عودت وجه و یا اعتراض جهت فروش پروژه را نخواهد داشت .

2.8_ در صورتی که کینگ دیزاین با هماهنگی مشتری ، بخش نهایی پروژه و یا بیش از 75 درصد از پروژه را انجام داده باشد و مشتری توسط پل های ارتباطی در جریان قرار گرفته باشد ، در صورتی که جهت ادامه پروژه کینگ دیزاین در شرایط خاص درخواست تسویه پروژه را نماید ، مشتری موظف به پرداخت حساب میباشد و در صورت عدم تسویه ، به تعویق افتادن پروژه را در بر خواهد داشت . همچنین پس از گذشت 7 روز ، از درخواست تسویه تمامی مواد مربوط به ماده 1 و 2 اجرا خواهد شد .

قوانین مربوط به کپی رایت (لینک طراح)

3.1_ در تمامی سفارشات لینک طراح (کینگ دیزاین) درج خواهد شد و مشتری اجازه حذف یا تغییر آدرس این لینک را ندارد.

3.2_ هزینه حذف کپی رایت قالب ، پلاگین و سفارشات گرافیکی (عدم درج لینک طراح و قرار گیری در نمونه کار) 40 درصد از هزینه کل پروژه شما می باشد به طور مثال اگر هزینه طراحی پروژه شما 200,000 تومان است شما میبایست 80,000 تومان دیگر پرداخت کنید.

3.3_ هر گونه حذف لینک بدون رضایت کینگ دیزاین و پرداخت هزینه (بند 3.1 و 3.2) علاوه برعدم پشتیبانی پوسته یا اسکریپت ، کینگ دیزاین می تواند با فروش پروژه انجام شده هزینه کپی رایت را جبران نماید.

قوانین مربوط به طراحی سایت و گرافیک

4.1_ شروع سفارش مشتری زمانی خواهد بود که اطلاعات سفارش را به طور کامل برای کینگ دیزاین ارسال کرده و 50 درصد هزینه ابتدایی برای شروع پروژه را به حساب کینگ دیزاین واریز کرده باشد. مشتری موظف است تمام امکانات درخواستی خود را قبل از شروع سفارش برای کینگ دیزاین ارسال کند.

4.2_ بدیهی است هرگونه تغییر در طرح اولیه و افزوده شدن امکانات ، بعد از مشاهده طرح اولیه ، بازه زمانی بیشتری را جهت طراحی و کدنویسی به خود اختصاص خواهد داد ، کینگ دیزاین هیچگونه مسئولیتی را در باب افزایش زمان پروژه به دلیل تغییر طرح و یا افزودن امکانات در طول طراحی نمی پذیرد و مشتری با علم قبلی ، این درخواست را برای ما ارسال می نماید.

4.3_ طراحی سایت ابتدا با نرم افزار فتوشاپ انجام میشود و سپس یک طرح اولیه و نهایی ( psd ) برای مشتری ارسال میشود. مشتری موظف است بر روی طرح ارسال شده دقت کرده و نکته نظرات و امکانات مورد نظرش را برای کینگ دیزاین ارسال کند.

4.4_ مشتری موظف است قبل از تایید طرح گرافیکی پروژه ، تمام امکانات ، نظرات خود را با کینگ دیزاین در میان بگذارد.

4.5_ پشتیبانی فنی رایگان فقط شامل رفع مشکلات احتمالی پوسته ، اسکریپت طراحی شده توسط کینگ دیزاین بوده و مشکلات مربوط به هاستینگ ، اسکریپت و ... به تیم کینگ دیزاین هیچگونه ارتباطی نخواهد داشت . اضافه کردن امکانات جدید به پوسته و رفع ایرادات اسکریپت یا هاست با توافق طرفین بر سر هزینه و زمان تحویل صورت میگیرید.

4.6_ زمان تحویل پروژه در چند مرحله در حین طراحی به اطلاع مشتری خواهد رسید ، بدیهی است طبق بندهای بالا ، افزایش زمان پروژه به دلیل افزودن امکانات و موارد غیر قابل پیش بینی ، هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده کینگ دیزاین نخواهد گذاشت.

4.7_ در سفارشات طراحی گرافیک همچون لوگو ، پوستر ، کاور ، هدر و کارت ویزیت ( PSD ) طرح ارائه نخواهد شد و برای دریافت آن میبایست 50% هزینه کل پروژه را پرداخت کنید .
به طور مثال جهت دریافت ( PSD ) لوگو 20.000 تومانی میباست 10.000 تومان پرداخت شود ، لازم به ذکر است که ( PSD ) بنر ها به هیچ وجه ارائه و فروخته نخواهند شد .

4.8_ تمام سفارشات گرافیکی تا 72 ساعت پشتیبانی شده و در صورت وجود ایراد توسط کینگ دیزاین اصلاح و مجدد ارسال خواهد شد ، پس از گذشت مدت زمان ذکر شده ( PSD ) طرح حذف گردیده و هیچگونه ویرایشی توسط کینگ دیزاین قابل انجام نخواهد بود مگر با طراحی مجدد .

4.9_ در صورت سفارش دادن یکی از پلان های پکیج ویژه طراحی گرافیک ، مشتری موظف است طی مدت زمان 48 ساعت تمام مشخصات لازمه جهت طراحی محصولات پکیج را به کینگ دیزاین ارسال کند و در صورت طعلل مشتری در ارسال مشخصات پکیج وی لغو میگردد .
مبلغ اصلی محصولات ( بدون احتساب قیمت های ویژه پکیج ) از مبلغ پکیج وی کسر شده و مابقی وجه به حساب کاربری ایشان برگشت داده میشود ( شارژ حساب کاربری ) .

این توافق نامه ممکن است در هر زمان تغییر کند و کلیه مشتریان موظف هستند تا از اطلاعیه های تغییر که در صفحه اول سایت درج می شود از این تغییرات اطلاع یابند.
در صورت تخلف ، کینگ دیزاین هیچ تعهد و مسئولیتی را درباره اشخاص و شرکتهای متخلف قبول نمیکند.
شما میتوانید سوالات احتمالی خود را در مورد قوانین و مقررات وضع شده ، از طریق صفحه ارسال تیکت برای ما ارسال کنید.
.:: ثبت سفارش مشتری به منزله مطالعه قوانین و مقررات و تایید آنها می باشد ::.